Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Z důvodu nového e-shopu prosíme o Vaši novou registraci.

DÓZA HDPE 1000 ML BÍLÁ BEZ UN, VČ. MEZIVÍČKA A VÍČKA - VÝPRODEJ

POUZE 11 KS.Dózy o objemu 1000 ml jsou pro svou snadnou manipulaci vhodné pro skladování sypkých materiálů nebo pastovitých hmot.K dózám nelze doložit potravinářský, či ... Přejít na popis

Kód produktu: LP007

  18,15 Kč s DPH / ks 15,00 Kč bez DPH / ks

ks V externím skladě

Parametry

Objem 1 l

POUZE 11 KS.

Dózy o objemu 1000 ml jsou pro svou snadnou manipulaci vhodné pro skladování sypkých materiálů nebo pastovitých hmot.

K dózám nelze doložit potravinářský, či jiný certifikát, jedná se o doprodej, proto jejich používání nelze doporučit v potravinářském či  farmaceutickém průmyslu. Dózy byly plněny kolagenovými tabletami.

Plastové dózy mají šroubovací víčko a mezivíčko.

Nelze zaručit kompatibilitu náplně - vhodnost plnění látky do daného obalu ( včetně agresivních médií) si zákazník musí odzkoušet včetně skladování a přepravy, neboť plniva mohou zhoršit nebo změnit vlastnosti plastu (plněné látky se liší a vyžadují různé podmínky pro plnění, skladování a přepravu).

Důležité upozornění: Prodávající si vyhrazuje právo na změnu kalkulace dopravy v případě, že reálný objem objednaného zboží nebude odpovídat vyčíslení ceny dopravy dle e-shopu. V případě změn bude zákazník kontaktován. Děkujeme za pochopení.

Před použitím obalu je nutno jeho vhodnost pro danou plněnou látku prověřit dle příslušných podkladů (bezpečnostní list látky, aj.) plněných látek.

Kontaktujte nás