Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Z důvodu nového e-shopu prosíme o Vaši novou registraci.

PLASTOVÝ SUD 81L HRANATÝ UNX84 BÍLO/ČERVENÝ DRŽADLA ŠROUBOVACÍ VÍKO 27KS/PAL

Plastové sudy Curtec odnímacím víkem jsou vhodné ke skladování a přepravě sypkých, kusových a pastovitých hmot v chemickém, potravinářském průmyslu či zemědělství. Plastové sudy jsou ... Přejít na popis

Kód produktu: CU065

  1 291,07 Kč s DPH / ks 1 067,00 Kč bez DPH / ks

ks V externím skladě

Parametry

Objem 81 l
Šířka 380 mm
Výška 724 mm
Hloubka 380 mm
Délka 380 mm
Průměr hrdla 282 mm
UN 1H2/X84/S/

Plastové sudy Curtec odnímacím víkem jsou vhodné ke skladování a přepravě sypkých, kusových a pastovitých hmot v chemickém, potravinářském průmyslu či zemědělství. Plastové sudy jsou vyrobeny z HDPE (vysokohustotní polyethylen) s potravinářským atestem. Veškeré plastové sudy Curtec jsou dodávány s UN certifikací a jsou tedy vhodné pro přepravu nebezpečných látek dle předpisů ADR, IATA-DGR či IMDG. Sudy jsou díky těsnění ve víku velmi populární u vodáckých oddílů a jsou vhodné i pro další outdoorové aktivity pro svoji vodotěsnost. Materiál těsnění EPDM.

 

Termín dodání na poptávku – minimální odběr 1 paleta (27 ks)

Objem: 81 l (maximální plnění 84 l)

Výška: 710 mm bez víka, 724 mm včetně víka

 

Důležité upozornění: Prodávající si vyhrazuje právo na změnu kalkulace dopravy v případě, že reálný objem objednaného zboží nebude odpovídat vyčíslení ceny dopravy dle e-shopu. V případě změn bude zákazník kontaktován. Děkujeme za pochopení.

Kontaktujte nás

Související zboží