Vybrat obaly

ADR NÁLEPKA SAMOLEPÍCÍ - LITHIUM-METAL BATTERIES ONLY (12 x11 CM) OZN.29028

Přepravní štítky slouží k informování všech účastníků přepravy o obsahu a způsobu zacházení s označeným balíkem a zajišťují bezpečnou přepravu. 

Lithiové baterie a lithiové články jsou podle zákona o nebezpečných věcech klasifikovány jako nebezpečné zboží a je vyžadováno speciální značení obalů. Lithiové baterie jsou zařazeny do třídy nebezpečnosti 9 – různé nebezpečné látky. Pro označení je možno využít jednotný štítek pro všechny způsoby přepravy.

Štítek je v souladu s předpisy IATA pro nebezpečné zboží. Okraj značky musí mít červené šikmé šrafování. Symbol (skupina baterií, jedna poškozená a vyzařující plamen, nad UN číslem pro lithium-iontové nebo lithium-kovové baterie nebo články) musí být černá na bílém nebo vhodném kontrastním pozadí. Značka lithiové baterie může být vytištěna přímo na vnějším obalu za předpokladu, že je dostatečný kontrast mezi prvky značky lithiové baterie a barvou obalového materiálu.

Formát značky lithiové baterie byl revidován v 62. vydání IATA DGR. Značka (původně 120 mm x 110 mm) může nyní také být čtverec s minimálními rozměry 100 mm x 100 mm. Toto může být zmenšeno na nejméně 100 mm x 70 mm, pokud velikost balení znemožňuje použití značky v plné velikosti .

Znění ustanovení o použití ochranné známky určuje, že ochranná známka musí být čtvercová nebo obdélníková – což umožňuje další užívání současné ochranné známky, která je 120 mm x 110 mm.

 

Materiál:

Samolepicí vinylová folie
Síla 0,1 mm,lepidlo polyakrylátové permanentní, teplotní odolnost – 40°C do + 80°C,
Aplikační teplota optimálně od + 4°C do + 25°C
Stálobarevnost – sítotisk min. 3 roky, UV tisk min. 7 let

 

Důležité upozornění: Prodávající si vyhrazuje právo na změnu kalkulace dopravy v případě, že reálný objem objednaného zboží nebude odpovídat vyčíslení ceny dopravy dle e-shopu. V případě změn bude zákazník kontaktován. Děkujeme za pochopení.

 

 

Parametry

Výška
120 mm
Šířka
110 mm

Kód produktu: SFS002

V externím skladu – kdy zboží dostanu

Cena: 18,15 Kč (15,00 Kč bez DPH)

Minimální množství pro odběr 1 kus

Příslušenství a doplňky

Zavřít

Kdy zboží dostanu

V e-shopu máme kromě osobního odběru dopravu spediční službou - a to buď EXPRES VAN nebo TOPTRANS.

Rychlosti doručení jsou dvě pro ČR: expresní 1-2 pracovní dny od expedice a standardní 3-4 pracovní dny od expedice. Pro dopravu na Slovensko je rychlost 2-4 pracovní dny od expedice. Co to znamená?

  • Expresní doprava po ČR, při objednávce dnes do 10.00 - zboží budete mít za 1-2 dny.
  • Standardní doprava po ČR, při objednávce dnes do 10.00 - zboží budete mít za 3-4 dny.
  • Doprava na Slovensko, při objednávce dnes do 10.00 - zboží budete mít za 2-4 dny.

Zmíněné termíny platí pro pracovní dny, nikoliv pro víkendy a státní svátky.

Pokud si nejste jistí, kdy vám zboží doručíme, neváhejte se předem zeptat - napište nám na obchod@obal-centrum.cz, připište do poznámky v objednávce, nebo volejte na tel.: 466 971 391. Rádi zodpovíme všechny vaše otázky.

Přečíst více o dopravě a platbě objednávky.

Přihlášení