Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Z důvodu nového e-shopu prosíme o Vaši novou registraci.

PLECHOVÝ KANYSTR TENKOSTĚNNÝ 10L UN S MĚCHOVÝM UZÁVĚREM 42 MM POŠKOZENÝ

Kanystry mají lehká promáčknutí, viz fotografie, která nemají vliv na funkčnost. Aktuálně je k dispozici 7 ks. Plechové kanystry o objemu 10 litrů z pocínovaného plechu je nutné používat ... Přejít na popis

Kód produktu: HU115B

Tento produkt je jen na poptávku

Parametry

Objem 10 l

Kanystry mají lehká promáčknutí, viz fotografie, která nemají vliv na funkčnost. Aktuálně je k dispozici 7 ks.

Plechové kanystry o objemu 10 litrů z pocínovaného plechu je nutné používat všude tam kde, je skladována nebo přepravována látka v kapalném stavu. Využití plechových kanystrů je velmi široké. Nacházejí uplatnění především při uskladnění a distribuci hořlavin, barev, laků, ředidel, lepidel, tmelů či olejů. Celý sortiment plechových kanystrů má UN certifikaci a kanystry jsou tedy vhodné pro přepravu nebezpečných látek. Plechový kanystr je možné použít i v potravinářském průmyslu ovšem musí být opatřen vnitřním potravinářským lakem.

Důležité upozornění: Prodávající si vyhrazuje právo na změnu kalkulace dopravy v případě, že reálný objem objednaného zboží nebude odpovídat vyčíslení ceny dopravy dle e-shopu. V případě změn bude zákazník kontaktován. Děkujeme za pochopení.

Před použitím obalu je nutno jeho vhodnost pro danou plněnou látku prověřit dle příslušných podkladů (bezpečnostní list látky, aj.) plněných látek.

Kontaktujte nás

Související zboží