Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Z důvodu nového e-shopu prosíme o Vaši novou registraci

O společnosti / ISO Certifikace

Již od roku 1999 u nás koupíte prvotřídní obaly pro chemický, farmaceutický či potravinářský průmysl, logistiku, zemědělství anebo třeba jen pro svou vlastní potřebu. V naší nabídce jsou pouze spolehlivé obaly té nejvyšší kvality od předních výrobců z ČR, Evropy, potažmo celého světa. Vyberte si IBC, sudy, kanystry, lahve, kbelíky, kartony a cokoliv dalšího. 

Více o nás

Naše společnost byla založena Ing. Karlem Valíkem (*1963 - †2016) s cílem stát se významnou servisní organizací v oboru bezpečných obalů s UN homologací výrobcům chemikálií v České republice, na Slovensku i v mnoha dalších částech Evropy. Protože zdaleka ne všechny potřebné obaly běžně používané v chemickém a spotřebním průmyslu se vyrábějí ve všech zemích, zaměřili jsme se na dovoz a vývoz těchto obalů. Na trhu se však utkáváme s mnoha dodavateli zejména ze zemí EU, ale i s lokálními výrobci. Jsme s nimi v přímé a úspěšné konfrontaci, získáváme i novinky z trhu, což se v konečné fázi obrací ve prospěch našich zákazníků.

Neprodáváme však obaly pouze na chemikálie. Nabízíme široký a různorodý sortiment zboží (včetně obalů s certifikací pro potraviny i nebezpečné látky), obaly v prvotřídní kvalitě od nejlepších výrobců z ČR i Evropy, doplňkové služby v podobě obalového poradenství, balení zásilek včetně těch pro leteckou přepravu a také možnost využití konsignačního skladu a držení zásob skladem v naší provozovně. Samozřejmostí je možnost kusových dodávek, náhradních dílů i konsolidace dodávek, tedy namixování více druhů zboží do jedné zásilky.

10 důvodů, proč využít našich služeb

  • Jsme je jedna z nejdynamičtějších firem v oboru - dodavatel obalů pro chemický, farmaceutický, petrochemický a potravinářský průmysl i pro likvidaci odpadů firmám po celé Evropě.
  • Spolupracujeme s nejlepšími výrobci kvalitních obalů v Evropě, držiteli certifikátu ISO 9001.
  • Zajišťujeme dodávky jak pro velké tak i pro malé klienty v režimu "Just in Time" až do domu zákazníka. Na přání klienta lze namíchat různé druhy obalů do jedné dodávky.
  • Díky svým nákupním rabatům prodává obaly za nejvýhodnější ceny a poskytuje další slevy stálým zákazníkům.
  • Zajišťujeme servis balení nebezpečných látek pro všechny druhy přeprav včetně letecké a námořní.
  • Dodáváme k obalům (např. IBC kontejnerům) i přídavná zařízení jako hadice, redukce, stáčecí pistole, čerpadla, průtokoměry, manipulační klíče apod.
  • Provádíme ekologickou likvidaci vysloužilých obalů, zejména kanystrů, sudů a IBC kontejnerů. Je zapojena do ekologicky solidárního vratného systému "Recollect Service" po celé Evropě.
  • Zajišťujeme poradenský a opravárenský servis i v zámoří prostřednictvím tamějších partnerů a spolupracuje s regionálními distribučními centry ve střední Evropě.
  • Dodáváme obaly s UN homologací i hygienickým atestem platnými pro celý svět. Vratné obaly umožňují několikanásobným opakovaným použitím snížení nákladů.
  • Zajišťujeme pro své klienty technickou i legislativní podporu dle mezinárodních předpisů pro přepravu nebezpečných látek, dohod ADR, RID, IMDG-CODE, IATA-DGR.

  

Certifikace ISO 9001

V roce 2002 jsme poprvé získali certifikát systému řízení jakosti ISO 9001 a každý rok ho úspěšně obnovujeme. Naší prioritou je spokojenost vás, našich zákazníků, s našimi službami. Byl proto implementován informační systém SAP a následně Helios, stejně tak i vytvořen efektivní systém pro přijímání poptávek, tvorbu nabídek a vyřizování objednávek.

Logo certifikátu ISO 9001 CZE Logo certifikátu ISO 9001

              CZE                                ENG

Veletrhy

Jsme pravidelným účastníkem veletrhů v tuzemsku i zahraničí. Vystavujeme na veletrhu obalového průmyslu Embax v Brně, Taropak v Poznani, Incheba v Praze i Bratislavě, Labor Expo v Praze a na mnoha dalších. Naše expozice se setkávají díky kvalitním obalům a zajímavým materiálům s velkým zájmem návštěvníků. Pro výstavu svých produktů využíváme s úspěchem jak volné venkovní plochy, tak i vnitřní zázemi veletržních hal.

 

 

Obal roku 2003

Jsme držiteli ocenění od obalové asociace SYBA za PE kbelík se šroubovacím víkem s UN certifikací.