Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Z důvodu nového e-shopu prosíme o Vaši novou registraci

NÁDOBA NA ZIMNÍ POSYP Z POLYETYLENU 50 kg 59 X 57 X 50 CM

Malé nádoby na posypový materiál jsou vyrobeny z vysoce jakostního polyetylénu, jejich robustní konstrukce zaručuje vysokou mechanickou i atmosférickou odolnost - odolné proti povětrnostním vlivům. ... Přejít na popis

Kód produktu: ZIM001

  3 252,48 Kč s DPH / ks 2 688,00 Kč bez DPH / ks

ks V externím skladě

Parametry

Objem 50 l
Šířka 590 mm
Výška 500 mm
Hloubka 570 mm

Malé nádoby na posypový materiál jsou vyrobeny z vysoce jakostního polyetylénu, jejich robustní konstrukce zaručuje vysokou mechanickou i atmosférickou odolnost - odolné proti povětrnostním vlivům. Jsou nabízeny v objemu: 50, 100, 150 a 300 kg. Po odklopení víka lze nádoby vzájemně stohovat. Použitelné na všechny druhy posypových materiálů (sůl, písek, štěrk, atd.) i jiné sypké prostředky např. sorbenty. Víka mají speciálně vyprofilovaný povrch poklopu, díky kterému na něm nezůstává dešťová voda. Jsou lehké, nepodléhají korozi a neobsahují žádné kovové součástky.

 

Dostupnost: Naskladnění pouze na zakázku, doba naskladnění či dodací lhůta by byla upřesněna pro danou danou objednávku individuálně. Naskladnění zhruba v lednu 2023!

 

Důležité upozornění: Prodávající si vyhrazuje právo na změnu kalkulace dopravy v případě, že reálný objem objednaného zboží nebude odpovídat vyčíslení ceny dopravy dle e-shopu. V případě změn bude zákazník kontaktován. Děkujeme za pochopení.

Kontaktujte nás

Související zboží