Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Z důvodu nového e-shopu prosíme o Vaši novou registraci

NÁDOBA NA ZIMNÍ POSYP Z POLYETYLENU 300 kg 109 X 95 X 101CM

Malé nádoby na posypový materiál jsou vyrobeny z vysoce jakostního polyetylénu, jejich robustní konstrukce zaručuje vysokou mechanickou i atmosférickou odolnost - odolné proti povětrnostním vlivům. ... Přejít na popis

Kód produktu: ZIM006

Tento produkt je jen na poptávku

Parametry

Objem 300 l
Šířka 1 090 mm
Výška 1 010 mm
Hloubka 950 mm
Délka 950 mm

Malé nádoby na posypový materiál jsou vyrobeny z vysoce jakostního polyetylénu, jejich robustní konstrukce zaručuje vysokou mechanickou i atmosférickou odolnost - odolné proti povětrnostním vlivům. Jsou nabízeny v objemu: 50, 100, 150 a 300 kg. Po odklopení víka lze nádoby vzájemně stohovat. Použitelné na všechny druhy posypových materiálů (sůl, písek, štěrk, atd.) i jiné sypké prostředky např. sorbenty. Víka mají speciálně vyprofilovaný povrch poklopu, díky kterému na něm nezůstává dešťová voda. Jsou lehké, nepodléhají korozi a neobsahují žádné kovové součástky.

 

Dostupnost: Naskladnění pouze na zakázku, doba naskladnění či dodací lhůta by byla upřesněna pro danou danou objednávku individuálně.

 

Důležité upozornění: Prodávající si vyhrazuje právo na změnu kalkulace dopravy v případě, že reálný objem objednaného zboží nebude odpovídat vyčíslení ceny dopravy dle e-shopu. V případě změn bude zákazník kontaktován. Děkujeme za pochopení.

Kontaktujte nás

Související zboží