Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Z důvodu nového e-shopu prosíme o Vaši novou registraci

NÁDOBA NA ZIMNÍ POSYP Z POLYETYLENU 150 kg 86 X 75 X 81 CM

Nádoby na posypový materiál jsou vyrobeny z vysoce jakostního polyetylénu, jejich robustní konstrukce zaručuje vysokou mechanickou i atmosférickou odolnost - odolné proti povětrnostním vlivům. Jsou ... Přejít na popis

Kód produktu: ZIM004

  4 815,80 Kč s DPH / ks 3 980,00 Kč bez DPH / ks

ks V externím skladě

Parametry

Objem 150 l
Šířka 642 mm
Výška 694 mm
Hloubka 798 mm
Délka 750 mm

Nádoby na posypový materiál jsou vyrobeny z vysoce jakostního polyetylénu, jejich robustní konstrukce zaručuje vysokou mechanickou i atmosférickou odolnost - odolné proti povětrnostním vlivům. Jsou nabízeny v objemu: 50 kg, 130 l, 150 kg, 220 kg a 300 kg. Po odklopení víka lze nádoby vzájemně stohovat. Použitelné na všechny druhy posypových materiálů (sůl, písek, štěrk, atd.) i jiné sypké prostředky např. sorbenty. Víka mají speciálně vyprofilovaný povrch poklopu, díky kterému na něm nezůstává dešťová voda. Jsou lehké, nepodléhají korozi, jednoduchý transport i skladování.

 

Dostupnost: Naskladnění pouze na zakázku, doba naskladnění či dodací lhůta by byla upřesněna pro danou objednávku individuálně.

 

Důležité upozornění: Prodávající si vyhrazuje právo na změnu kalkulace dopravy v případě, že reálný objem objednaného zboží nebude odpovídat vyčíslení ceny dopravy dle e-shopu. V případě změn bude zákazník kontaktován. Děkujeme za pochopení.

Kontaktujte nás