Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Z důvodu nového e-shopu prosíme o Vaši novou registraci

NÁDOBA NA ZIMNÍ POSYP Z POLYETYLENU 100 kg 72 X 69 X 60 CM

Nádoby na posypový materiál jsou vyrobeny z vysoce jakostního polyetylénu, jejich robustní konstrukce zaručuje vysokou mechanickou i atmosférickou odolnost - odolné proti povětrnostním vlivům. Jsou ... Přejít na popis

Kód produktu: ZIM002

  3 690,50 Kč s DPH / ks 3 050,00 Kč bez DPH / ks

ks V externím skladě

Nádoby na posypový materiál jsou vyrobeny z vysoce jakostního polyetylénu, jejich robustní konstrukce zaručuje vysokou mechanickou i atmosférickou odolnost - odolné proti povětrnostním vlivům. Jsou nabízeny v objemu: 50 kg, 130 l, 150 kg, 220 kg a 300 kg. Po odklopení víka lze nádoby vzájemně stohovat. Použitelné na všechny druhy posypových materiálů (sůl, písek, štěrk, atd.) i jiné sypké prostředky např. sorbenty. Víka mají speciálně vyprofilovaný povrch poklopu, díky kterému na něm nezůstává dešťová voda. Jsou lehké, nepodléhají korozi, jednoduchý transport i skladování.

 

Dostupnost: Naskladnění pouze na zakázku, doba naskladnění či dodací lhůta by byla upřesněna pro danou objednávku individuálně.

 

Důležité upozornění: Prodávající si vyhrazuje právo na změnu kalkulace dopravy v případě, že reálný objem objednaného zboží nebude odpovídat vyčíslení ceny dopravy dle e-shopu. V případě změn bude zákazník kontaktován. Děkujeme za pochopení.

Kontaktujte nás

Související zboží