Vybrat obaly

NÁDOBA NA ZIMNÍ POSYP Z POLYETYLENU 100 L PRO 150 KG 66 X 60 X 60 CM, 12 KG

Nádoby na posypový materiál jsou vyrobeny z vysoce jakostního polyetylénu, jejich robustní konstrukce zaručuje vysokou mechanickou i atmosférickou odolnost - odolné proti povětrnostním vlivům. Jsou nabízeny v objemu: 50 kg, 130 l, 150 kg, 220 kg a 300 kg. Po odklopení víka lze nádoby vzájemně stohovat. Použitelné na všechny druhy posypových materiálů (sůl, písek, štěrk, atd.) i jiné sypké prostředky např. sorbenty. Víka mají speciálně vyprofilovaný povrch poklopu, díky kterému na něm nezůstává dešťová voda. Jsou lehké, nepodléhají korozi, jednoduchý transport i skladování.

 

Dostupnost: Naskladnění pouze na zakázku, doba naskladnění či dodací lhůta by byla upřesněna pro danou objednávku individuálně.

 

Důležité upozornění: Prodávající si vyhrazuje právo na změnu kalkulace dopravy v případě, že reálný objem objednaného zboží nebude odpovídat vyčíslení ceny dopravy dle e-shopu. V případě změn bude zákazník kontaktován. Děkujeme za pochopení.

Kód produktu: ZIM002

V externím skladu – kdy zboží dostanu

Cena: 3 690,50 Kč (3 050,00 Kč bez DPH)

Minimální množství pro odběr 1 kus

Příslušenství a doplňky

Zavřít

Kdy zboží dostanu

V e-shopu máme kromě osobního odběru dopravu spediční službou - a to buď EXPRES VAN nebo TOPTRANS.

Rychlosti doručení jsou dvě pro ČR: expresní 1-2 pracovní dny od expedice a standardní 3-4 pracovní dny od expedice. Pro dopravu na Slovensko je rychlost 2-4 pracovní dny od expedice. Co to znamená?

  • Expresní doprava po ČR, při objednávce dnes do 10.00 - zboží budete mít za 1-2 dny.
  • Standardní doprava po ČR, při objednávce dnes do 10.00 - zboží budete mít za 3-4 dny.
  • Doprava na Slovensko, při objednávce dnes do 10.00 - zboží budete mít za 2-4 dny.

Zmíněné termíny platí pro pracovní dny, nikoliv pro víkendy a státní svátky.

Pokud si nejste jistí, kdy vám zboží doručíme, neváhejte se předem zeptat - napište nám na obchod@obal-centrum.cz, připište do poznámky v objednávce, nebo volejte na tel.: 466 971 391. Rádi zodpovíme všechny vaše otázky.

Přečíst více o dopravě a platbě objednávky.

Přihlášení